Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wam też wczoraj pod wieczór nie działało mpc forum ?


CODER_BEST

  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. mieli?cie mpc wczoraj wieczorem ?

    • tak
      15
    • nie
      11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj wg nie mogłem strony otworzyć przez żadną przeglądarkę ( mozzila , chrom , internet explorer , ani przez komórkę )

 

Wy też nie mogliście ??

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Na Faceksiążce wszystko jest napisane... Wystarczy wpisać MPC xD I macie najświeższe informacje ;]

2rc8k5i.png

Opublikowano

Na Faceksiążce wszystko jest napisane... Wystarczy wpisać MPC xD I macie najświeższe informacje ;]

No rzeczywiście garść informacji:

Forum chwilowo niesprawne, prosimy o cierpliwość ;)

To chyba każdy zdążył zauważyć :O

Nowicjusz
Opublikowano

Wczoraj wg nie mogłem strony otworzyć przez żadną przeglądarkę ( mozzila , chrom , internet explorer , ani przez komórkę )

 

Wy też nie mogliście ??

I ty masz coders team?...

Opublikowano

Ja pierdole, każdemu nie działało ale pierdolone dzieciaczki nie wytrzymają bez mpc 5 minut. Nie działa to trudno, idzie się kurwa spać a nie zakłada durne tematy.

1318007489-U170772.png

Sygnatura by

TamiS

Opublikowano

taa ku$%a żeby to było 5 mi to bym się tak nie spinał a akurat ważną sprawę miałem to było około 2h 30 min jak nie dłużej

 

I co ma do tego moje coder team że mi się mpc nie chciało otworzyć ??

 

PS: MPC CODER team mam między innymi za to co mam w sygnie ;)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

taa ku$%a żeby to było 5 mi to bym się tak nie spinał a akurat ważną sprawę miałem to było około 2h 30 min jak nie dłużej

 

I co ma do tego moje coder team że mi się mpc nie chciało otworzyć ??

 

PS: MPC CODER team mam między innymi za to co mam w sygnie ;)

Ma to że jesteś idiotą. MPC nie działało a ten już płacze -.-

1318007489-U170772.png

Sygnatura by

TamiS

Opublikowano

xD xD Idiotą po prostu chciałem się zapytać czy to tak u wszystkich było czy tylko mi coś się z kompem zwaliło..........

 

i zaraz będą komentarze to jakiego ty masz kompa pewnie grat to ja od razu napisze żeby nie było

 

procesor---- AMD ANTHLON 3 rdzenie 3.2

oprogramowanie ------ Windows 7 32 bit

grafika -------- ATI Radeon HD 5700 Series 1G

Pamięć RAM --------- 5G DDR3

internet --------- 10mb/s

 

 

a chciałem się po prostu zapytać :(

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Wejdź na Facebooka, wpisz MPC Forum i daj Lubię To i kurwa wtedy będziesz miał informacje kiedy forum działa, a kiedy nie.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Nie wiedziałem że MPC ma FB teraz już wiem dzięki :D temat do zamknięcia

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

bez sensowny temat, sam nie wiem czy nie działało bo byłem czymś innym zajęty

 

Haha, chyba wiem czym :D

 

@topic Mi własnie też nie działało do 24(chyba)

musicoo.jpg

 

 

Zbieram Plusiki , Jeżeli Jesteś Ogarnięty Daj mi Go .:D

 

ѦƤƆ4ЄѴЄЯ

Opublikowano

Nie bylo mnie moze tydzien [nie zeby to ode mnie jakos zalezalo], i ladny bajzel sie zrobil w tym dziale.

Bezsensowny temat, nie mozecie wytrzymac chwili bez mpc forum? Okno ---> rolety ---> otworzyc okno ---> wyjsc na dwor?

Wszystko to jest na wyciagniecie reki x)

Nigdy nie myslalem ze to powiem ale chyba koncza sie tematy do rozmowy w dziale Pogaduszki :D

Teraz jedyne co widze to tematy z pojedynczymi piosenkami, i to takimi uber zajebistymi aka Rebbeca Black -_-

Troche nizej... 'Wam tez nie dzialalo mpc forum?'

OH NOez? Nie dzialalo nam mpc forum!

Co ja teraz poczne, mpc nie dzialalo przez godzine... ;/ Co z tego ze nie dzialalo, po co w ogole o to zapytales? Czy to cos zmieni, chyba wazniejsze ze juz dziala wiec nie rozumiem w ogole po co zalozyles ten temat.

 

Ludzie, ogarnijcie sie bo byly chwile kiedy mpc forum bylo na skraju upadku i nie dzialalo pare miesiecy (mam na mysli wydarzenie sprzed paru lat kiedy kokosz sam utrzymywal mpc i finanse mu na to nie pozwalaly, potem byla mala reaktywacja itd. itp. ;s).

Zreszta nie wazne.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...